Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom se představili, naše společnost se jmenuje GALAXY Trade, s.r.o. a pod registrovanou obchodní značkou LARS JAKOBSEN® Vám nabízíme mořské produkty nejvyšší kvality a další opravdové delikatesy - to vše samozřejmě se závozem  až k Vám domů či na Vaše pracoviště.

V prosinci 2006 jsme zahájili distribuci jemně uzeného lososa LARS JAKOBSEN®. Tento výrobek nejvyšší kvality, který je na tuzemském trhu zcela ojedinělý, pro nás vyrábí přední tuzemský výrobce v oboru zpracování ryb dle našeho know how. Za relativně krátkou dobu prodeje si již tento výrobek našel širokou klientelu.

Vedle uzeného lososa LARS JAKOBSEN® nabízíme výběrové mořské produkty, které dovážíme zásadně čerstvé, s maximálním důrazem na nejvyšší kvalitu, čerstvost a exkluzivitu na tuzemském trhu. Specializujeme se na mořské ryby chytané především neprůmyslovým způsobem a na jejich dovoz v čerstvém stavu přímo k zákazníkovi.

Ryby i plody moře dovážíme z celého světa a naší nabídku stále rozšiřujeme i obměňujeme v interakci se zákazníky. V posledních letech jsme naši nabídku čerstvých ryb a plodů moře rozšířili i o BIO produkty - k nejprodávanějším patří  BIO losos z a BIO tygří krevety. V BIO kvalitě  dovážíme například i telecí, hovězí, jehněčí, krůtí či kuřecí maso, a to  z těch nejlepších chovů v Evropě.

Od roku 2009 jsme rozšířili naši nabídku na základě požadavků zákazníků o champagne a tichá vína, foie gras a další delikatesy. 

GALAXY Trade, s.r.o.

 
Losos